أسئلة مكررة

أدناه يمكنك عرض الأسئلة المتداولة.

Sıkça Sorulan Sorular

Aydınlar Dişli ve Aymak Çelik farkları nelerdir ?


Aydınlar Dişli ilk kurulan şirketimizdir. 1986 yılından beri faaliyet gösterdiği alanlar, demir çelik sektörü, savunma sanayi, enerji endüstrisi, malzeme nakil sistemleri, vinçler ve gemi endüstrisidir.Aydınlar Dişli deneyimli teknik kadrosuyla üretim yapmaktadır. Kadrosundaki proje ve ar-ge departmanlarında ülkemizdeki ve yurtdışındaki firmalara proje üreterek, anahtar teslimi işler sunmaktadır.Aydınlar Dişli firmamız, sahip olduğu AYMAK markası ile Dişli ve Redüktör imalatında, büyük ve sorunsuz üretim yapması sağlanacak olan entegre üretim tesislerinin oluşumunda her zaman söz sahibi olduğu gibi sorun yaratmayan, çözüm üreten Ar-Ge çalışmaları ve geniş makine parkuru engin tecrübesi ile tüm üreten sanayicilerin yanında olmaya devam edecektir.
Nasıl Teklif isteyebilirim ?


Web Sayfamız üzerinde bulunan teklif iste butonlarına tıklayarak veya info@aydinlardisli.com mail adresine teklif istiyorum başlığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.
Nasıl İş Başvurusu yapabilirim ?


Sitemiz üzerinde bulunan iş başvurusu formunu doldurarak muhasebe@aydinlardisli.com mail adresine göndermeniz veya 0 (232) 877 20 30 numarasından İnsan Kaynakları ile görüşmeniz yeterli olacaktır.
Sizinle nasıl iletişime geçebilirim ?


0 (232) 877 20 30 veya info@aydinlardisli.com adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamızı ziyaret etmek için 0 (232) 877 20 30 numarası üzerinden randevu alınması veya info@aydinlardisli.com adresinden randevu talebinde bulunabilirsiniz.